Mokytojų
ETATINIO DARBO UŽMOKESČIO
sistemos modelis

Konsultuojame:
Titulinis

Konsultantai ir konsultacijų grafikas

Etatinio konsultacijų grafikas:

Data Laikas Miestas Vieta Tikslinė grupė Konsultantas Registracija
Rugpjūčio 23 d. 16.00 val. Visaginas Česlovo Sasnausko menų mokykla Meno, muzikos ir dailės mokyklų vadovams Gvidas Vilys
Rugpjūčio 26 d. 11.00 val. Rokiškis Švietimo centras, P.Širvio 1 Rokiškio rajono mokyklų vadovams Darius Mockus,
Romas Turonis
Rugpjūčio 28 d. 10.00 val. Klaipėda Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras Profesinių mokyklų darbo ar mokyklų tarybų nariams, profesinių sąjungų atstovams Gražvydas Juodišius https://www.semiplius.lt/
Rugpjūčio 28 d. 15.00 val. Vilnius LPSK, J. Jasinskio 9 Darbuotojų (profesinių sąjungų) atstovai Valentinas Gendvilis,
Romas Turonis

 

Etatinio DU skaičiuoklė vadovams (Excel formatu) – parsisiųsti

Dėl konsultacijų galima pasiteirauti:

Darius Mockus Jonavos r. Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Tel. 8 671 41769
El. p. Darius.Mockus@upc.smm.lt
Loreta Šernienė Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos direktorė Tel. 8 613 75015
El. p. Loreta.Serniene@upc.smm.lt
Jolanta Martyncevienė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė Tel. 8 613 75006
El. p. Jolanta.Martynceviene@upc.smm.lt
Remigijus Masteika Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius Tel. 8 670 08264
El. p. Remigijus.Masteika@upc.smm.lt
Valentinas Gendvilis Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos direktorius Tel. 8 671 39280
El. p. Valentinas.Gendvilis@upc.smm.lt
Jolanta Bartkūnienė Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos direktorė Tel. 8 679 65295
El. p. Jolanta.Bartkuniene@upc.smm.lt
Sonata Drazdavičienė Kauno „Saulės“ gimnazijos direktorė Tel. 8 620 79 853
El. p. Sonata.Drazdaviciene@upc.smm.lt
Rasa Dagienė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė Tel. 8 613 75023
El. p. Rasa.Dagiene@upc.smm.lt
Jolita Andrijauskienė Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos direktorė Tel. 8 675 84445
El. p. Jolita.Andrijauskiene@upc.smm.lt
Gražvydas Juodišius Marijampolės profesinio rengimo centro Paslaugų, statybos ir mechanikos skyriaus vedėjas

Informuoja ir konsultuoja mokyklas, įgyvendinančias profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo programas

Tel. 8 613 75020
El. p. Grazvydas.Juodisius@upc.smm.lt
Gvidas Vilys Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas

Informuoja ir konsultuoja mokyklas, įgyvendinančias neformaliojo švietimo ir bendrojo ugdymo programas

Tel. 8 613 75030
El. p. gvidas.vilys@upc.smm.lt
Romas Turonis UPC specialistas, konsultantų grupės vadovas, mediatorius – derybų ir ginčų tarpininkas, įtrauktas į Lietuvos mediatorių sąrašą Tel. 8 682 280 60,
El. p. romas.turonis@upc.smm.lt