Mokytojų
ETATINIO DARBO UŽMOKESČIO
sistemos modelis

Konsultuojame:
Titulinis

Konsultantai ir konsultacijų grafikas

Etatinio DU skaičiuoklė vadovams (Excel formatu) – parsisiųsti

Dėl konsultacijų galima pasiteirauti:

Darius Mockus Jonavos r. Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius El. p. Darius.Mockus@upc.smm.lt
Loreta Šernienė Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos direktorė El. p. Loreta.Serniene@upc.smm.lt
Jolanta Martyncevienė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė El. p. Jolanta.Martynceviene@upc.smm.lt
Remigijus Masteika Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius El. p. Remigijus.Masteika@upc.smm.lt
Valentinas Gendvilis Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos direktorius El. p. Valentinas.Gendvilis@upc.smm.lt
Jolanta Bartkūnienė Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos direktorė El. p. Jolanta.Bartkuniene@upc.smm.lt
Sonata Drazdavičienė Kauno „Saulės“ gimnazijos direktorė El. p. Sonata.Drazdaviciene@upc.smm.lt
Rasa Dagienė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė El. p. Rasa.Dagiene@upc.smm.lt
Jolita Andrijauskienė Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos direktorė El. p. Jolita.Andrijauskiene@upc.smm.lt
Gražvydas Juodišius Marijampolės profesinio rengimo centro Paslaugų, statybos ir mechanikos skyriaus vedėjas

Informuoja ir konsultuoja mokyklas, įgyvendinančias profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo programas

El. p. Grazvydas.Juodisius@upc.smm.lt
Gvidas Vilys Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas

Informuoja ir konsultuoja mokyklas, įgyvendinančias neformaliojo švietimo ir bendrojo ugdymo programas

El. p. gvidas.vilys@upc.smm.lt
Romas Turonis UPC specialistas, konsultantų grupės vadovas, mediatorius – derybų ir ginčų tarpininkas, įtrauktas į Lietuvos mediatorių sąrašą El. p. romas.turonis@upc.smm.lt