Mokytojų
ETATINIO DARBO UŽMOKESČIO
sistemos modelis

Konsultuojame:
8 800 20018 I-V 8:00 - 17:00 etatinis@smm.lt
Titulinis

Konsultacijų grafikas

Galimybė pasikviesti konsultantus į savo mokyklą ar savivaldybę

Užpildykite šią registracijos formą ir pasikvieskite konsultantus į savo savivaldybę, mokyklą, profesinę sąjungą ar darbo tarybą Jums tinkamu laiku.

Dėl konsultacijos suteikimo susisieksime.

Dėl konsultacijų galima pasiteirauti:

Laura Bačinskienė, UPC, (8 5) 210 9828

Mokyklas tiesiogiai konsultuoja:

Sonata Drazdavičienė, Kauno „Saulės“ gimnazijos direktorė, tel. 8 613 75 015, el. p. Sonata.Drazdaviciene@upc.smm.lt

Valentinas Gendvilis, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos direktorius, tel. 8 613 75020,
el. p. Valentinas.Gendvilis@upc.smm.lt

Jolanta Martyncevienė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė, tel. 8 670 08264, el. p. Jolanta.Martynceviene@upc.smm.lt

Loreta Šernienė, Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos direktorė, tel. 8 613 75023, el. p. Loreta.Serniene@upc.smm.lt

Rasa Dagienė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė, tel. 8 679 65295, el. p. Rasa.Dagiene@upc.smm.lt

Arūnas Serneckas, Vilkaviškio „Aušros” gimnazijos direktorius,  tel. 8 613 75030, el. p. Arunas.Serneckas@upc.smm.lt

Jolita Andrijauskienė, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos direktorė, tel. 8 620 79853,
el. p. Jolita.Andrijauskiene@upc.smm.lt

Remigijus Masteika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius, tel. 8 671 39280,
el. p. Remigijus.Masteika@upc.smm.lt

Jolanta Bartkūnienė, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos direktorė, tel. 8 675 84445,
el. p. Jolanta.Bartkuniene@upc.smm.lt

Darius Mockus, Jonavos r., Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius, tel. 8 613 75 006, el. p. Darius.Mockus@upc.smm.lt

Gražvydas Juodišius, Marijampolės profesinio rengimo centro Paslaugų, statybos ir mechanikos skyriaus vedėjas, tel. 8 682 28046, el. p. Grazvydas.Juodisius@upc.smm.lt (informuoja ir konsultuoja mokyklas, įgyvendinančias profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo programas).

Gvidas Vilys, Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas, tel. 8 672 97 725, el. p. gvidas.vilys@upc.smm.lt (informuoja ir konsultuoja mokyklas, įgyvendinančias neformaliojo švietimo ir bendrojo ugdymo programas).